У ГУР розповіли про нюанси мобілізації в регіонах Росії

Влада Росії посилює поліцейські заходи, спрямовані на забезпечення оголошеної мобілізації. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у вівторок, 27 вересня.

Так, у Краснодарському та Ставропольському краях, Архангельській, Волгоградській, Воронезькій та Ростовській областях звільнили великі приміщення для розміщення мобілізованих (у тому числі спортивні об’єкти). Представники військових комісаріатів проводять «роз’яснювальну компанію» серед чоловіків щодо кадрової військової служби у Збройних силах РФ.

«Одразу після оголошення мобілізації в станиці Тамань Краснодарського краю почався побудинковий обхід населення співробітниками поліції з метою вручення повісток чоловікам призовного віку. Мобілізовані прибувають до Темрюкського районного військового комісаріату, формуються в команди і відправляються на доукомплектування військових частин, які зазнали значних втрат. Після прибуття в пункти збору у людей вилучають усі наявні засоби зв’язку. Відповідної підготовки у навчальних центрах не проводиться», — повідомляє ГУР.

У районних центрах РФ діють спільні блокпости поліції та представників військового комісаріату, щоб запобігти безконтрольному переміщенню чоловіків та максимально охопити населення хвилею мобілізації.

За даними розвідки, мобілізація у Краснодарському краї має масовий характер. Відомо, що близько 30% призовників — це чоловіки, які не мають жодного досвіду військової служби, а офіцерські звання отримали після закінчення військових кафедр.

«У селищі Тьоткіно Курської області на постійній основі проводяться обшуки в будинках місцевого населення. Представники спецслужб спонукають доносити один на одного, намагаючись знайти осіб, які спілкуються з українцями і мають знайомих чи родичів на території України. У результаті, місцеві уникають будь-яких розмов як із рядовими, так і з близькими людьми. Дороги у напрямку районного центру перекрито, виїзд цивільного населення заборонено», — повідомляє розвідка.

При цьому в Чуваській республіці мобілізацію зупинено. Керівництво республіки заявляє, що вже виконано план призову.

spot_img
Важливо
Схожі новини