Завершено перший набір студентів у Метінвест Політехніку

Понад 150 студентів вступили на освітні програми бакалаврського рівня першого та другого курсів, а майже 200 людей здобудуть кваліфікацію магістра. Найбільш привабливими для навчання першокурсників виявилися металургія, комп’ютерні науки, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, а також охорона праці. Найпопулярніші магістерські освітні програми – комп’ютерні науки та цифровий інтелект, аудит і консалтинг безпеки праці, металургія сталі та інтелектуальні системи управління в ГМК.

Серед вступників до Метінвест Політехніки – випускники коледжів і ліцеїв, працівники підприємств Метінвесту із Запоріжжя, Покровська, Кам’янського та Кривого Рогу, а також маріупольці й авдіївці, які через війну залишили свої домівки.

«Нам потрібна перемога України на всіх фронтах. І ми її мусимо кувати щодня та у всьому. Для перемоги в економіці Україні потрібні висококласні фахівці, які будуватимуть нашу батьківщину. Саме таких фахівців готуватиме Метінвест Політехніка. Вірю, що університет стане центром об’єднання людей, яким небайдужа доля Маріуполя та України. Після нашої перемоги ми обов’язково повернемося до Маріуполя та добудуємо найсучасніший дім для найсучаснішого вишу», зазначив Рінат Ахметов, Акціонер Групи Метінвест.

Компанія запустила роботу Метінвест Політехніки в режимі комбінованого онлайн- та офлайн- Наразі студенти навчатимуться дистанційно за дуальною системою освіти, поєднуючи теорію та практику на підприємствах Групи Метінвест. Нагадаємо, що Компанія Метінвест в Запоріжжі представлена чотирма підприємствами – комбінатом «Запоріжсталь», заводами «Запоріжкокс», «Запоріжвогнетрив» та Запорізьким ливарно-механічним заводом.

Нагадаємо,  до війни Група Метінвест мала намір відкрити в Маріуполі університет з ультрасучасним кампусом. Проте будівництво призупинила війна й тимчасова окупація міста. Попри всі перешкоди, керівництво вирішило зберегти університет і надати студентам можливість здобути освіту європейського рівня в Україні.

Від початку війни Університет практично повністю зберіг свій професорсько-викладацький склад, продовжив готуватися до навчання за ліцензованими освітніми програмами для бакалаврів і магістрів, відновив тренінги та курси підвищення кваліфікації для співробітників Метінвесту.

Завершено перший набір студентів у Метінвест Політехніку

До того ж у Метінвест Політехніці розробили нові освітні програми, які поєднуватимуть декілька спеціальностей і дадуть змогу підготувати мультикомпетентних інженерів-лідерів для реалізації проєктів із відновлення і відбудови української промисловості та інфраструктури міст загалом.

«Перший набір для будь-якого університету навіть у мирних умовах – це завжди непросто. А коли вступники через війну перебувають у стані невизначеності й стресу – взагалі надскладне завдання. Але завдяки нашій професійній команді, потужній підтримці Групи Метінвест і прагненню надати українцям можливість здобути сучасну інженерно-технічну освіту перший набір на всі без винятку освітні програми бакалаврського й магістерського рівня до Метінвест Політехніки здійснено. І це краще за будь-які слова доводить, що люди вірять у Метінвест Політехніку, своє професійне майбутнє і в майбутнє всієї України», – зазначив ректор університету Метінвест Політехніка Олександр Поважний.

Освітні програми вишу максимально орієнтовані на підтримання високого рівня практичної підготовки, розрахункові й лабораторні роботи проводитимуться за тематикою та на матеріалі реальних виробничих процесів. Студенти виконуватимуть завдання, з якими вони стикатимуться у своїй майбутній професійній діяльності. До освітнього процесу залучатимуть співробітників підприємств Метінвесту, практиків, міжнародних і вітчизняних експертів.

Після закінчення першого семестру найкращі студенти отримають стипендії. Найкращим студентам Група Метінвест гарантує перше робоче місце, фінансову та інші мотивації.

«Старт навчання в Метінвест Політехніці свідчить про те, що насамперед ми дотримуємося своїх планів, попри всі надскладні виклики часу. А кількість охочих здобути сучасні інженерно-технічні професії дає віру в те, що незабаром українська промисловість матиме висококласних спеціалістів. А також у те, що ми обов’язково відновимо заводи, відбудуємо міста і зробимо Україну центром надсучасних інженерних технологій, де майбутнє є в кожного, хто хоче навчатися, творити та перемагати», – зауважив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

У найближчих планах університету – приєднання до міжнародної ініціативи з розвитку інженерної освіти СDIO, яка навчає працювати за принципом «задумуй-розробляй-впроваджуй-управляй».

До реалізації освітніх програм уже залучено дослідників та експертів з Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (Польща), Montanuniversität Leoben і К1-Меt (Австрія). Надалі планується налагодити освітнє й наукове партнерство з профільними університетами Європи, Америки та Південно-Cхідної Азії.

spot_img
Важливо
Схожі новини