До Туреччини мали відправити 15 бійців Азовсталі

До Туреччини мали вирушити 15 українських військових, які перебували в російському полоні, однак домовитися вдалося лише про п’ятьох. Про це розповів речник президента Туреччини Ібрагім Калин в інтерв’ю CNN Türk.

За словами Калина, спочатку у списку на обмін, за яким у результаті обміняли п’ятьох командирів Азова, було 15 імен, але погодити його не вдалося.

«Наш президент дуже тепло ставився до цього питання (обміну. ​​– ред.), ми близько 3-3,5 місяців обговорювали це питання з нашими колегами. Не вдалося погодити стосовно 15 імен. Цей список не дійшов до Львова (де проходила зустріч президентів. — ред.), в самому кінці було скорочено до п’яти імен. Ці п’ять людей залишаться у нас у безпеці до закінчення війни», — сказав Калин.

Він зазначив, що цей список на обмін обговорювався і до візиту президентів до Львова, йшлося про нього і під час зустрічі Ердогана з Путіним у Самарканді.

Також Ібрагім Калин відзначив конструктивну позицію української сторони та важливу роль Національної розвідувальної організації Туреччини у процесі обміну.

spot_img
Важливо
Схожі новини