ЗСУ вразили колону техніки ворога — ОК Південь

Українські військові на півдні минулої доби вразили ворожу колону техніки, яку готували до переправлення через Дніпро. В результаті знищено понад 200 окупантів. Про це повідомляє Оперативне командування Південь.

«У Новій Каховці вогневим контролем зупинено ремонтні роботи на мосту і вражено колону військової техніки, що готувалася до переправлення через Дніпро», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що українські авіатори відпрацювали сім ударів по ворогові. Знищено ворожий штурмовик Су-25, а в районі Мурахівки — збито два Орлани-10.

Ракетно-артилерійські підрозділи відпрацювали понад 210 вогневих завдань по пункту управління російським військом у Бериславському районі, осередках сил та техніки в районі Гаврилівки та Чорнобаївки, Дар’ївському мосту, понтонній переправі біля Нової Каховки.

Як повідомили в ОК Південь, в результаті дій ЗСУ армія РФ втратила 213 солдатів, сім танків, 24 одиниці автобронетехніки, чотири гаубиці, у тому числі самохідних Мста-С та звичайних Мста-Б, дві самохідні гаубиці Акація, чотири самохідні артустановки.

Крім того, підтверджено ураження складу з боєприпасами у Благодатному та пункту управління сьомої десантно-штурмової дивізії у Чорнобаївці.

spot_img
Важливо
Схожі новини