РФ може воювати як мінімум до літа 2023 року – ГУР

Росія зможе продовжувати війну з Україною щонайменше до літа наступного року, вважає представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький. Про військовий потенціал РФ він розповів в інтерв’ю Kyiv Post.
Він пояснив, що прогнози про можливі терміни закінчення війни ґрунтуються на статистиці – які угруповання діють на фронтах, які запаси й резерви, зокрема запаси боєприпасів, а також яка кількість озброєнь в української армії, здатність якої воюватиме надто залежатиме від допомоги союзників.
«Також від чинних і подальших санкцій є ефект. На сьогоднішній день санкції дуже ефективно працюють проти військово-оборонного комплексу РФ. Передусім санкції стосуються виробництва ракетного озброєння, і ми вже чітко бачимо результати», – сказав Скібіцький.
Він зазначив, що розвідка постійно відслідковує виробництво в РФ нових ракет типу Калібр та Іскандер.
«Санкції діють – але потенціалу Росії ще вистачить як мінімум до літа наступного року. Надалі все залежатиме від тих чинників, які я назвав, але ресурс РФ так само вичерпний. Ми постараємося завдати таких втрат, щоб ворог зрозумів, що подальші бойові дії стануть для нього крахом», – сказав Скібіцький.
spot_img
Важливо
Схожі новини