Окупанти тікають через Дніпро на викрадених човнах – ГУР

Низка підрозділів окупаційної армії у Херсонській області отримали наказ вивести особовий склад на лівий берег Дніпра з використанням маломірних плавзасобів – моторних човнів, які задля цієї мети були викрадені з навколишніх сіл. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.
Зокрема, поблизу місця поромної переправи через Дніпро зафіксовано появу кількох груп беззбройних окупантів по 10–20 осіб. Ці військовослужбовці відмовилися брати участь у бойових діях. Так командири підрозділів зняли їх з усіх видів постачання, вилучили зброю та відпустили «самотужки добувати хліб». Тепер вони мусять жебракувати поміж місцевих мешканців і шукають можливості повернутися додому.
Водночас місцеве населення відмовляється забезпечувати окупантів продовольством навіть під примусом. Поповнення запасів води і боєкомплекту окупанти здійснюють виключно вночі на цивільному автотранспорті, який викрадено з найближчих населених пунктів. Адже підрозділи з Росії, які досі перебувають на тимчасово окупованих територіях Херсонської області, відрізані від налагодженого постачання їжі і питної води.
spot_img
Важливо
Схожі новини