Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Власників паспортів «ДНР» та «ЛНР» не пускають до РФ — розвідка

У виданих на території ОРДЛО російських паспортів немає юридичної сили на території РФ.

Росія не визнає так званих паспортів, виданих на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, їх власників не пропускають через кордон до РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
За даними розвідки, після наступу українських сил оборони різко змінилися настрої проросійськи налаштованих ОРДЛО. Люди незадоволені ходом проведення так званої спецоперації та діями російського уряду та вважають, що РФ здає інтереси «республік». Ці настрої додатково посилилися після того, як з’ясувалося, що видані на території ОРДЛО російські паспорти не мають юридичної сили на території Росії.
Крім того, серед особового складу 14-ї окремої бригади спеціального призначення (в/ч 74854) ЗС РФ поширюється інформація, що до 1 грудня має завершитися один із етапів «спеціальної військової операції».
Як повідомили у розвідці, після цього заплановано виведення з частини тимчасово захоплених територій України регулярних підрозділів ЗС Росії. Ці території будуть передані під контроль так званим «добровольчим батальйонам». Ймовірно, на зразок Першого (Донецьк) та Другого (Луганськ) армійських корпусів.