Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Військові частини РФ скасовують відправлення підрозділів до України — ГУР

У підрозділах, які беруть участь у війні проти України, спостерігається катастрофічна нестача особового складу.

У Росії масово скасовують заплановані відправки особового складу на війну в Україну через відмову військових брати участь у бойових діях. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у середу, 14 вересня.
«Військовослужбовці 5-ї окремої танкової бригади 36 армії (Улан-Уде), які пишуть рапорти на звільнення через відмову продовжувати участь у бойових діях в Україні, звільняються зі служби без урахування будь-яких пільг (вислуга років – рік за три, статус ветерана і т.п.). Особовому складу бригади, що перебуває в Україні, надають відпустки виключно за сімейними обставинами (смерть близьких родичів)», – йдеться в повідомленні.
При цьому наголошується, що у підрозділах, які беруть участь у війні проти України, спостерігається катастрофічна нестача особового складу. Через це командування окупаційних військ наказало цілеспрямовано спрощувати діагнози пораненим у шпиталях, не проводити раніше заплановані операції та пропонувати їм повернутися на війну в Україну.
Лікарям «рекомендують» давати дозвіл на планові хірургічні втручання лише після закінчення «спецоперації» або за дозволом командира пацієнта. Зокрема, за інформацією розвідки, одного разу після розриву барабанної перетинки вуха та контузії військовослужбовця за три дні виписали зі шпиталю з діагнозом «отит». Йому відмовили в операційному втручанні та порекомендували «не застуджувати вухо».
ГУР також повідомляє, що окупанти намагаються посилити своє угруповання під окупованим Херсоном за допомогою «існуючих резервів». Росія планує передислокацію чотирьох батальйонів «кадировців», проте ці підрозділи значно недоукомплектовані. Більшість особового складу – не чеченці, а найманці з найбідніших регіонів РФ.