Удар по Миколаєву: постраждали лікарня та приватні будинки, троє поранених

Армія РФ в ніч на 1 серпня завдала удару по Миколаєву. Ракети влучили у приватні будинки та травмпункт однієї з лікарень. Троє людей отримали поранення. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

«Вночі, 1 серпня, після 01:00 Миколаїв вкотре зазнав масованих обстрілів. Зараз відомо про ураження приватних будинків та подвір’їв, внаслідок чого поранення отримали троє людей», — зазначив він.

Крім того, внаслідок обстрілу виникла пожежа на території медичного диспансеру. Згорів гуманітарний склад із медичними препаратами та продовольством.

Також військові РФ розбили травмпункт однієї з лікарень, пошкоджено чотири будівлі, медичний автотранспорт, вибито вікна.

Як зазначив мер Миколаєва Олександр Сенкевич, будівля травмпункту частково зруйнована. Від ударної хвилі та уламків вікна вилетіли й у сусідніх лікувальних відділеннях.

«Цей травмпункт ми відкрили наприкінці 2019 року. Його зводили з нуля. Фактично це була перша будівля лікувального закладу, збудована за останні 20 років у Миколаєві. І це був один із найсучасніших травмпунктів України», — розповів він.

spot_img
Важливо
Схожі новини