Ворог наступає на Бахмут — Генштаб

Генеральний штаб ЗСУ опублікував зведення щодо воєнного вторгнення РФ станом на ранок понеділка, 1 серпня.

На Волинському та Поліському напрямках у прикордонних із нашою державою районах спостерігається додаткове розгортання комплексів радіоелектронної боротьби збройними силами республіки Білорусь.

На Сіверському напрямку противник здійснив артилерійський обстріл біля Павлівки Сумської області.

На Харківському напрямку ворог обстріляв із танків, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Новомиколаївка, Прудянка, Нове, Дементіївка, Потомник, Борщова, Руська Лозова, Руські Тишки, Петрівка, Базаліївка, Коробочкіне, Стара Гнилиця, Іванівка. Завдав авіаційний удар біля Мосьпанового.

На Слов’янському напрямку ворог стріляв поблизу Чепіля, Протопопівки, Грушувахи, Гусарівки, Дібрівного, Мазанівки, Краснопілля, Долини та Барвінкового, безуспішно намагався уточнити розміщення позицій наших військ у напрямку до Мазанівки.

На Краматорському напрямку ворог стріляв недалеко від Сіверського, Серебрянки, Григорівки, Верхньокам’янського, Званівки, Івано-Дар’ївки та Спірного, завдав авіаударів біля Григорівки та Спірного.

На Бахмутському напрямку зафіксовано обстріл поблизу Берестового, Соледара, Бахмута, Костянтинівки, Веселої Долини, Зайцевого, Вершини, Кодеми, Семигір’я та Майського. Завдав авіаційний удар неподалік Кодеми.

Намагався провести розвідку позицій наших військ у напрямку Яковлівки, розвідувальну групу противника знешкоджено. Супротивник також мав безуспішні спроби вести штурмові дії за напрямками Вершини і Соледара.

Ворог веде наступ у напрямку Бахмута, бойові дії тривають.

На Авдіївському напрямку окупанти здійснювали обстріли в районах населених пунктів Новокалинове, Новоселівка, Авдіївка, Нетайлове, Піски та Красногорівка, завдали авіаударів біля Веселого. Вели безуспішні штурмові дії у напрямку Пісків.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках здійснює обстріл зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Мар’їнка, Новомихайлівка, Павлівка, Шевченко, Новосілка, Новопіль, Малинівка, Чарівне, Гуляйпільське, Оріхів та Кам’янське. Завдав авіаударів недалеко від Мар’їнки, Новомихайлівки, Вугледара, Щербаків, Малих Щербаків та Новоандріївки. Провів розвідку боєм у напрямку Мар’їнки, успіху не мав, відійшов. Йде перегрупування ворожих військ на Запорізькому напрямку.

На Південнобузькому напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної, реактивної артилерії та танків райони Миролюбівки, Нововознесенського, Високопілля, Миколаєва та ще понад 25 населених пунктів. Завдали авіаударів неподалік Ольгиного. Продовжують ведення повітряної розвідки БПЛА.

Наголошується на посиленні противником угруповання військ на Криворізькому напрямку.

Фіксується активне залучення противником авіації для контролю надводної та повітряної обстановки у північно-західній частині акваторії Чорного моря.

Зберігається загроза завдання ракетних ударів по військових об’єктах та об’єктах критичної інфраструктури на території України. В акваторії Чорного моря перебувають шість носіїв крилатих ракет морського базування типу Калібр.

spot_img
Важливо
Схожі новини