Російський льотчик-генерал загинув в Україні – ЗМІ

У небі над Україною був збитий та загинув генерал-майор військово-повітряних сил Росії у відставці Канамат Боташев. Про це у вівторок, 24 травня, повідомляє ВВС з посиланням на трьох колишніх підлеглих Боташева, які з ним підтримували зв’язок після того, як він закінчив службу.
Видання нагадує, що 22 травня в небі над Луганською областю збили російський штурмовик Су-25. Пілот не встиг катапультуватися. Один з колишніх товаришів по службі Боташева підтвердив, що в Україні відставний генерал виконував завдання саме на Су-25.
«Сьогодні загинув Канамат! Район Попасної, 8:25… Перше заходження НАРи (некеровані авіаційні ракети. – Ред.), друге – бомби… Стінгер на виході з атаки, вибух у повітрі і… все», – розповів учасник обговорення в одному з російських телеграм-каналів.
Адміністратор видалив цей коментар, але інші учасники продовжили обговорення, використовуючи ініціали К.Х.Б.
«Прощавай, командире… Мало на цій планеті людей, які так само жили небом, як ти. Небо забирає найкращих, сьогодні воно забрало тебе», — написав авторитетний у колах російських військових льотчиків телеграм-канал Fighterbomber.
Зазначається, що Боташев – з найвищих рангів російський льотчик, про загибель якого стало відомо. До виходу у відставку він був командиром авіаційного полку.
«Участь у повітряних боях такого високопоставленого офіцера може говорити як про те, наскільки складні завдання Москва ставить перед військовими пілотами, так і про нестачу висококласних фахівців», — йдеться в повідомленні.
ВВС пише, що, за даними з відкритих джерел, відомо про загибель в Україні щонайменше 31 російського військового льотчика. Хоча реальні втрати можуть бути більшими.
spot_img
Важливо
Схожі новини