ГУР очікує на переломний момент у війні у серпні

Переломний момент у війні з Росією настане у серпні, а активна фаза закінчиться до кінця року. Такий прогноз в інтерв’ю Українській правді озвучив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

За його словами, саме у серпні Україна отримає достатньо озброєння та активно почне використовувати його у бойових діях.

«Як і сказав, активна фаза має піти на максимальний спад до кінця року. Ресурсів у Росії для ведення нормальної війни є на 12 місяців», — каже Буданов.

При цьому активне ведення бойових дій, коли з рук в руки переходять цілі населені пункти, має значно скоротитися до кінця року і звестися майже до нуля.

«Вона (війна) закінчиться єдиним: поверненням наших окупованих територій… До кінця року ми маємо щонайменше зайти на територію Криму», — заявив глава ГУР.

Він додав, що для РФ є два варіанти закінчення війни:

  •     Зміна політичного керівництва за формального збереження територіальної цілісності Росії. Тоді всі звинуватить особисто Путіна у війні, виводитимуть війська з усіх окупованих територій у всьому світі;
  •     Поділ Росії на три та більше частини. Це будуть нові незалежні держави.
spot_img
Важливо
Схожі новини