Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

У РФ заявили, що США прагнуть влаштувати “голодомор” в Україні: реакція ОП

Спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін заявив, що Вашингтон нібито "не вірить у перемогу Києва, а тому хоче влаштувати в Україні голодомор".

13

В Офісі президента відреагували на заяву спікера Держдуми РФ В’ячеслава Володіна, який сказав, що США нібито хочуть влаштувати в Україні “голодомор”, тому шукають шляхи вивезення зерна. Радник голови ОП Михайло Подоляк зазначив, що вражений “інтелектом російського психіатричного батальйону”.

“У Вашингтоні не вірять у перемогу Києва. Думають, як швидше повернути гроші, влаштовуючи в Україні голодомор”, – вагомо так, із пафосним придихом написав суб’єкт. Йдеться про намір України продавати надлишки зерна на глобальному ринку. Об’єктивно, правильно та відповідально. Україна ж – не Росія”, – заявив Подоляк.

Він також зіронізував, що “безумовно, після 77 днів війни світ просто впевнений у перемозі РФ”.

“Це ж так очевидно, правда? Усі із захопленням у прямому ефірі спостерігають, як “друга армія світу” та її іконостасні генерали активно борються за невелику свиноферму в одному із сіл Харківської області і незабаром візьмуть її. Або не візьмуть. Або “високоточну” ракету запустять зі злості”, – пише Подоляк.

За його словами, гасло Володіна: “Паскудити – то всім, воювати – то з цивільними”.

“Російський психіатричний батальйон просто вражає своїм інтелектом, “адекватністю”, різнобічною схильністю до вербальних перекручень і вишуканою пристрастю до катастрофічного ідіотизму. А також незнищенним бажанням все це публічно демонструвати. Особливо вражає парочка “адекватів” Володін/Медедєв. Втім, підручники з психіатрії давно потребували апдейту новими яскравими прикладами”, – зазначив Подоляк.