У Запоріжжі викрили російського льотчика-шпигуна

Співробітники Територіального управління ДБР Мелітополя виявили у Запоріжжі російського льотчика, який міг займатися шпигунством. Про це повідомляє ДБР.

Зазначається, що льотчика було викрито в ході проведення спецоперації з виявлення ворожих елементів серед громадян російської федерації, які в’їхали на територію України напередодні російського вторгнення. Операція проводилася спільно з управлінням міграційної поліції ГУНП у Запорізькій області.

За оперативною інформацією, російський військовий льотчик останніми роками регулярно відвідував близьких родичів у Запоріжжі.

Повідомляється, що 8 лютого він в’їхав до України та залишився досі. Після початку російської агресії льотчик почав ховатися, а його мати розповідала всім, що більше року не бачила сина. Він представлявся пенсіонером цивільної авіації, хоча працівники ДБР отримали безперечні докази його приналежності до російської армії.

«Також зібрані дані можуть свідчити про те, що росіянин заїхав в Україну як так звана «консерва», щоб займатися диверсійно-розвідувальною діяльністю та коригувати вогонь військових РФ по об’єктах стратегічного значення Збройних сил України та територіальної оборони, злиття даних щодо їхнього переміщення, розташування блокпостів, дислокації батальйонів Збройних сил та територіальної оборони», — йдеться у повідомленні.

Після завершення всіх юридичних процедур фігуранта буде передано до СБУ.

spot_img
Важливо
Схожі новини