Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Зеленський: Дії армії РФ – це і є нацизм

11

Президент прокоментував звинувачення Росії батальйону Азов у неонацизмі, нагадавши, що він входить до Нацгвардії.

Події російських військ в Україні – це і є нацизм. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю грецькій телекомпанії EPT, говорячи про звинувачення РФ у нацизмі, зокрема на адресу батальйону Азов.

Відповідаючи на питання про звинувачення Азова в неонацизмі, Зеленський сказав, що “у 2014 році, коли країну захищали добробати, “багато з їхніх закликів були досить радикальними щодо Російської Федерації. Це були добровольці і це був їхній особистий погляд”.

“Батальйон Азов – не добровольці, а входять до складу Національної гвардії. Вони офіційна армія нашої держави. Той, хто хотів займатися політикою, – вони пішли та займаються політикою. Ті, хто вирішив діяти у ЗСУ, вони стали частиною ЗСУ”, – сказав президент.

Зеленський зазначив, що він та його команда “дуже уважно” стежать за проявами радикалізму.

“Заклики до радикалізму, я вважаю, що в нашій державі їх дуже мало в порівнянні з багатьма державами світу. Їх у нас майже немає, незважаючи на те, що йде війна. Ми дуже серйозно ставимося до закликів до радикальних речей. І присікаємо, і зупиняємо будь-які такі кроки”, – сказав він.

“Ми вважаємо, що те, що роблять російські військові у нашій державі – це і є нацизм”, – додав Зеленський.