Помічник Киви планував провокації в Одесі

Співробітники Державного бюро розслідувань затримали на Одещині одного з довірених осіб колишнього нардепа Іллі Киви. Він мав 2 травня організувати на замовлення забороненої ОПЗЖ провокації в Одесі та інших регіонах України. Про це повідомляє ДБР на своєму сайті у понеділок, 2 травня.
Як було встановлено під час оперативних заходів, затриманий відповідав за збір «спортсменів» в Одесі та забезпечував їхню участь на акціях і мітингах на території країни на замовлення Киви. Другий помічник Киви ховався від правоохоронців на Закарпатті. Він відповідав за підбір «тітушок», які охороняли представників партії ОПЗЖ під час масових заходів в Одеській та Київській областях.
Під час акцій довірений Киви давав вказівки, що робити учасникам, у тому числі щодо використання фізичної сили. Масові акції фінансувалися представниками ОПЗЖ. Наразі встановлено 30 «тітушок», яких керівництво політичної партії ОПЗЖ використало як силовий блок. Перевіряють причетність усіх затриманих до організації провокацій в Одесі 2 травня 2022 року.
spot_img
Важливо
Схожі новини