Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Маріупольцям загрожує смертельна небезпека від інфекційних хвороб

Незабаром у місті можуть спалахнути потужні та смертоносні епідемії - через відсутність централізованого водопостачання та каналізації, розкладання тисяч трупів під завалами, катастрофічний брак питної води та їжі.

17

Маріупольцям, які досі не можуть виїхати зі зруйнованого та постійно обстрілюваного міста, загрожує смертельна небезпека не лише через обстріли та бомбування, а й через інфекційні хвороби, спалахи яких можливі в нестерпних умовах життя та антисанітарії. Про це повідомляють у Маріупольській міській раді.

“Уже зараз температура повітря досягає 20 градусів. Незабаром у місті можуть спалахнути потужні та смертоносні епідемії – через відсутність централізованого водопостачання та каналізації, розкладання тисяч трупів під завалами, катастрофічний брак питної води та їжі”, – наголошується в повідомленні.

Влада міста закликає про допомогу в евакуації, але домовленості про гуманітарні коридори постійно зриваються російською стороною.

“Окупанти не в змозі забезпечити наявне населення продуктами, водою та медикаментами. Або просто не зацікавлені в цьому. Вони блокують усі спроби евакуації. А без цього люди помиратимуть. Адже зараз у зруйнованому Маріуполі середньовічні умови життя. Потрібна негайна та повна евакуація”, – зазначає мер Маріуполя Вадим Бойченко.