Конференція мерів США вимагає звільнення міського голови Мелітополя Івана Федорова

У відповідь на звернення Асоціації міст України, мери США вимагають негайного звільнення міського голови Мелітополя.

Заява президента Конференції мерів США, мера Маямі Френсіса X. Суареса з’явилася на офіційному сайті у відповідь на викрадення російськими військами І.Федорова:
«Мери Америки вимагають негайного звільнення мера Мелітополя Івана Федорова. Мер Федоров був насильно схоплений під час піклування про своїх громадян, які стикаються з неймовірним варварством з боку російських військ. Не можна миритися з цим тероризмом, і ми закликаємо міжнародне співтовариство зробити все необхідне, щоб забезпечити його свободу».
«Мери Америки єдині в підтримці України та мерів країни, які продовжують боротися, щоб захистити своїх громадян під великим особистим ризиком. Ми вклоняємося перед неабиякою мужністю українського народу та його лідерів. Ми зробимо все можливе, щоб урятувати мера Федорова».

Нагадуємо, Асоціація міст України звернулася до ряду міжнародних організацій за захистом захопленого агресором мера Мелітополя Івана Федорова.

Варто додати, що рашистами 4 березня 2022 року здійснено тиск на мера Енергодара Запорізької області Дмитра Орлова, 6 березня поранено мера Бучі Анатолія Федорука, 6 березня російські окупанти вбили мера Гостомеля Юрія Прилипка, втрачено зв’язок з мером Херсона Ігорем Колихаєвим. 11 березня 2022 року стало відомо, що російські військові викрали міського голову Мелітополя Івана Федорова.

Forpost

spot_img
Важливо
Схожі новини