Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Макрон обговорив допомогу Україні з Байденом та Зеленським

Лідери Франції та США домовилися посилити санкції проти Росії, підтримувати Україну та вжити заходів для припинення бойових дій.

Президент Франції Еммануель Макрон та президент США Джо Байден під час телефонної розмови в неділю, 13 березня, обговорили проблеми війни Росії проти України, та наголосили на необхідності притягнення РФ до відповідальності. Про це повідомила прес-служба Білого дому.

У свою чергу, в Єлисейському палаці додали, що президент Макрон провів розмову з Байденом, а потім із президентом України Володимиром Зеленським.

У розмові з Байденом Макрон висловив співчуття у зв’язку із загибеллю в Україні американського журналіста Брента Рено.

Зазначається, що лідери обох держав домовилися посилити санкції проти Росії, підтримувати Україну та спільно вжити всіх заходів для припинення бойових дій. Вони й надалі підтримуватимуть тісний контакт із цього питання.

У розмові з Зеленським Макрон висловив повну підтримку Україні і детально розповів про додаткову допомогу, яку вирішив надати Європейський Союз на саміті ЄС, який нещодавно відбувся у Версалі. Глави обох держав обмінялися думками щодо продовження переговорів між Росією та Україною та домовилися про подальшу координацію дій.