В ОП повідомили, яка зброя потрібна Україні

Україна потребує протитанкового та зенітного озброєння, заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак у колонці видання The New York Times.

За його словами, українці довели, що здатні ефективно давати відсіч силам вторгнення РФ.

«Але цього недостатньо. Нам потрібно більше — і, будь ласка, перестаньте говорити нам, що військова допомога йде. На кону — не менше, ніж наша, і ваша свобода… Нам зараз потрібна протитанкова та зенітна зброя та інші боєприпаси, які доставляють нашим хоробрим воїнам. Ми закликаємо Захід запровадити заборонену для польотів зону над Україною», — пише Єрмак.

«Ми розуміємо, що це буде серйозна ескалація війни і що це може привести НАТО до прямого конфлікту з Росією. Але ми твердо віримо, що Росія не зупиниться тільки в Україні, що все одно потенційно може втягнути НАТО в цей конфлікт. Заборонена для польотів зона принаймні змусить Путіна взяти паузу», — додав він.

Єрмак також заявив, що на тлі наближення колони російських військ та техніки до Києва необхідно посилити санкційний тиск проти РФ.

«Ми вітаємо вже скоординовані заходи, але потрібно більше. Кожен російський банк, а не лише кілька окремих, має бути відключений від банківської системи SWIFT, і кожен російський олігарх має опинитися під санкціями. Ми також закликаємо до повного ембарго на російську нафту та весь російський експорт до Сполучених Штатів та Європи. Ці заходи не обійдуться без втрат для світової економіки, але альтернатива набагато гірша», — наголосив глава ОП.

spot_img
Важливо
Схожі новини