ЗСУ просить не транслювати одразу наслідки обстрілів РФ у соцмережах

В Україні – восьмий день війни з Росією. Генеральний штаб Збройних Сил України наполягає, щоб інтернет-спільнота та громадяни не поширювали інформацію про наслідки ворожих обстрілів в режимі реального часу.

Генштаб ЗСУ наголосив, що такі дії можуть допомогти російським окупантам коригувати та планувати наступні ракетно-бомбові атаки.

Вказана вимога стосується блогерів, експертів і звичайних людей, які не мають великої аудиторії у соцмережах, але які активно ведуть «інформаційну війну» на своїх сторінках.

У ЗСУ наголосили, що інформація про точність обстрілів українських міст лише координує ворожі війська. Оперативною інформацією, що активно поширюється у Facebook, Telegram, Instagram, Twitter тощо, можуть зацікавитися російські артилеристи та навідники.

Так звані «інтернет-війська» України закликають обачливо розповсюджувати інформацію про обстріли у режимі реального часу.

«Київ та інші міста України потерпають від ракетно-бомбових ударів противника. Соціальні мережі та відомі інформаційні ресурси практично в режимі реального часу починають коментувати наслідки ураження та точність попадання ворожих ракет», – підкреслили у Генштабі.

Також нагадуємо, якщо ви хочете повідомити про пересування ворога, диверсійно-розвідувальну групу чи скупчення російської військової техніки, краще звернутися до Служби безпеки України.

СБУ просить повідомляти про ворожі війська і техніку в офіційний чат-бот.

Українська Правда

spot_img
Важливо
Схожі новини