Керівника ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області знову мають звільнити через рішення суду

На виконання рішення апеляційного суду Держпродспоживслужба знов зобов’язана звільнити керівника Головного управління в Запорізькій обл., який не пропрацював і двох тижнів після поновлення на посаді.

Рішення про поновлення на посаду керівника Держпродспоживслужби в Запорізькій області відхилено Апеляційним судом. 9 листопада 2021 року Третім апеляційним адміністративним судом скасовано рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 21 квітня 2021 року у справі № 280/95/21 щодо поновлення на посаді
Віктора Шершнєва, керівника ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Відповідне повідомлення оприлюднене (https://www.gudpss-zp.gov.ua/?page=news&id=1858) сьогодні в реєстрі судових рішень https://reyestr.court.gov.ua/Review/101077222

Постанова апеляційного суду набула законної сили з дати її прийняття, тобто від 9.11.2021, однак Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів й досі не відреагувала на рішення Третього апеляційного адміністративного суду, не винесла наказ про скасування наказу про поновлення на роботі Віктора Шершнєва.
Тож, попри скасування рішення щодо законності поновлення чиновника на посаді, Віктор Шершнєв й досі перебуває на робочому місці, продовжує виконувати посадові обов’язки та отримувати зарплатню.
Звільнений Шершнєв був у січні 2021- го року у зв’язку з отриманням ним негативної оцінки за результатами оцінювання службової діяльності».

spot_img
Важливо
Схожі новини