Краще, ніж у салоні: б’юті-девайси для бездоганної укладки

У домашніх умовах повторити салонну укладку нелегко. Професіонали стверджують, що якість роботи багато в чому залежить від техніки, яка використовується для створення зачіски. Які девайси допоможуть взяти бажану б’юті-висоту й довести до ладу неслухняні пасма?

Фен-щітка Braun AS 330

Фен-щітка Braun AS 330 допоможе створити пишний об’єм. Передбачено два температурні режими й три режими регулювання інтенсивності повітряного потоку. Завдяки функції «розгортання» пасма легко вивільняються зі стайлера, і волосся не плутається. У комплекті — велика кругла щітка, маленька кругла щітка і насадка з порожніми пальцями.

Важливо! Вартість б’юті-девайсів у різних інтернет-магазинах відрізняється. Щоб купити стайлер максимально вигідно, найкраще відвідати сайт Магазилла і порівняти ціни.

Плойка Remington CI67E1

Шанувальниці красивих і пружних завитків оцінять плойку Remington CI67E1. Ключова особливість девайса — можливість змінювати діаметр з 25 до 38 мм. Покриття нагрівального елементу поєднує кераміку, яка сприяє рівномірному нагріванню, і турмалін, що забезпечує ефект іонізації. Є можливість вибрати один із шести температурних режимів залежно від типу і стану волосся.

Фен-гребінець Rowenta CF6220

Одночасно сушить і випрямляє волосся. Технологія Thermo Control захищає пасма від пересушування, а система іонізації нейтралізує статичну електрику, завдяки чому волосся стає блискучим і гладкими. Девайс працює практично безшумно. При перегріванні автоматично вимикається. У комплекті є чохол, у якому стайлер зручно зберігати й транспортувати.

Стайлер BaByliss BAB3000

Сучасний стайлер із керамічним нагрівальним елементом і функцією іонізації підходить для щоденного випрямлення волосся. У розпорядженні користувача — п’ять режимів температури у діапазоні від 170 до 230 градусів.

spot_img
Важливо
Схожі новини