Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Центральный запорожский ЗАГС обещают отремонтировать в кратчайшие сроки

Ситуацию исправят

Раннее мы писали о том, что плохая погода повредила обшивку любимого ЗАГСа запорожцев. На что в редакцию «Голоса Запорожья» пришел оперативный ответ.

 

Шановні мешканці міста Запоріжжя, Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) висловлює вдячність за небайдужість до нестандартних ситуацій, що виникають у діяльності наших структурних підрозділів. Зокрема, мова йде про ситуацію, що виникла у зв’язку з різким погіршенням погодних умов у місті, та як наслідок, часткового пошкодження зовнішньої сторони будівлі Олександрівського районного у місті Запоріжжі відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

У зв’язку з чим зазначаємо, що на теперішній час Південно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Дніпро) та місцевою владою міста вживаються оперативні заходи щодо усунення наслідків негоди.

Хочемо Вас запевнити, що у найкоротший термін будівля відділу державної реєстрації актів цивільного стану буде приведена до належного вигляду, а працівники відділу, як наразі так і в подальшому, із задоволенням надаватимуть громадянам і гостям міста послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема передодні Дня закоханих. Ще раз вдячні Вам за розуміння та позитивне ставлення нашої діяльності. З повагою, Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).