Де у Запоріжжі можна придбати якісні та недорогі продукти до новорічного столу

Кращим помічником стане найбільша торговельна мережа країни – «АТБ».

1044 комфортних дискаунтери  вже готові запропонувати покупцям  гарантовано свіжі  продукти  за доступними цінами. Магазини цілодобово відкриті у 265 населених пунктах 24 областей України, зокрема й Запорізькій.

Майже 4 млн постійних клієнтів «АТБ» проблем з вибором продуктів точно не матимуть.  Найпотужніша вітчизняна торговельна компанія гарантує якість товарів  у магазинах мережі. Асортимент супермаркетів «АТБ», у тому числі й у нашому місті металургів, перевищує 3,5 тис. найменувань. До того ж відвідувачі дискаунтерів значно економлять кошти, бо вартість продуктів в «АТБ» на 10–15% нижча за середньоринкову.

Понад 800 товарних позицій у магазинах мережі представлені продукцією власного виробництва та власним імпортом. До якості  ексклюзивного асортименту компанія висуває особливо високі вимоги, а ось ціни на такі товари можуть бути на 30% нижчими за ціни на будь-які аналоги. Постійні клієнти  економлять щодня.  Вже понад чверть століття «АТБ» формує невисокі ціни завдяки відмові  від послуг посередників, мінімізації  витрат на електроенергію й опалення, впровадженню сучасних технологій. Ще одним важливим фактором є зниження витрат компанії на рекламу та логістику.

«АТБ» є лідером галузі ритейлу та  продовжує нарощувати показники. За результатами 9 місяців поточного року товарообіг становив 501,5 млрд грн. Це понад 17,2% усього обсягу роздрібної торгівлі країни.

Де у Запоріжжі можна придбати якісні та недорогі продукти до новорічного столу

Щоб гарантувати оперативну доставку тисяч найменувань товарів у різні куточки України, корпорація «АТБ» створила одну з найбільш розгалужених логістичних інфраструктур в країні.

«Логістика «АТБ» – це не тільки транспорт, складські приміщення та магазини. Це  складна збалансована система, яка включає в себе взаємодію з регіональними виробниками, власні розподільні центри, автомобілі з необхідним температурним обладнанням, відділи якості та багато іншого», – розповіла Наталія Шаповалова, в. о. генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

Компанія має чималий вантажний автопарк і  9 мультитемпературних складських центрів класу А. Планування, облік і рух товарних потоків відбуваються  цілодобово. Товарообіг розподільних  центрів сьогодні становить 6 тисяч тонн на добу.  Фури та фургончики з символікою «АТБ» (7 автоколон чисельністю понад 600 вантажівок) щомісяця долають колосальну відстань – 5,2 млн км. Для порівняння: це як приблизно 700 разів за 30 днів злітати з Києва до столиці США!

«Робота цієї системи була б неможливою без кваліфікованого персоналу. Продавці, логісти, водії, вантажники, бухгалтери, контролери якості забезпечують  успіх як певного магазину, так і компанії в цілому. У мережі «АТБ» сьогодні працюють близько 60 тисяч осіб. Це величезний колектив, в якому кожен знає і добре виконує свої обов’язки.  Не маємо жодного сумніву, що під час Нового року та Різдва наш колектив злагоджено працюватиме», –  пояснила Оксана Молодцеватова, директор служби управління регіонами ТОВ «АТБ-Маркет».

Торговельна мережа «АТБ» – це найбільше українське підприємство, яке активно розвивається та забезпечує українців якісними свіжими товарами за доступними цінами.

spot_img
Важливо
Схожі новини