Лідер українського ритейлу підкорив нову область

Найбільший вітчизняний ритейлер додав до мапи присутності своїх дискаунтерів новий регіон – Чернівецьку область. У головному місті регіону відкрито комфортний інноваційний супермаркет «АТБ». Відтепер мешканці вже 24 областей країни мають можливість купувати гарантовано свіжі продукти і водночас значно економити. Переваги найпотужнішої за багатьма показниками торговельної мережі оцінили майже 4 млн постійних покупців у 265 містах, зокрема й у Запоріжжі.

Лідер українського ритейлу підкорив нову область

Відкриття першого магазину в Чернівцях стало значною подією. Жителі міста поспішали відвідати інноваційний дискаунтер, аби на власні очі побачити  європейський рівень комфорту та сервісу, про який раніше лише чули. Люди почали збиратися біля супермаркету за кілька годин до офіційного відкриття. Всі клієнти цього дня отримали на згадку про відкриття іменні сюрпризи,  а перші сто покупців – ще й відому кулінарну книгу Ектора Хіменеса-Браво.

Лідер українського ритейлу підкорив нову область

Новий дискаунтер «АТБ» можна побачити здалеку завдяки сучасному фасаду. Не менше здивував він перших клієнтів і зсередини. Обладнаний за новою концепцією комфорту й енергоефективності «АТБ» вражає простором, зручністю та світлом.

Як і в запорізьких «АТБ», назву кожного відділу  гарно видно здалеку, отже, потрібний товар легко знайти. Полиці підсвічують, аби все можна було добре роздивитися. Овочі та фрукти у новому магазині найрізноманітніші: від звичної нам квашеної капусти  до справжньої екзотики. У супермаркеті встановили спеціальний автомат – покупці можуть зробити собі запашну каву. Одна з родзинок нового магазину – відділ власної випічки. Поруч на полицях стоять торти до святкового столу.

Лідер українського ритейлу підкорив нову область

Цікаво, що багато з того, що сьогодні є нормою для будь-якого супермаркету країни, вперше протестували  та  запровадили саме в дискаунтерах «АТБ».  Зараз їх налічується 1044. Асортимент таких магазинів, у тому числі й у нашому місті металургів, становить більше ніж 3 500 найменувань, з яких понад 900 представлені  товарами власних торгових марок і власним імпортом.

Декілька років поспіль «АТБ» динамічно розширює присутність своїх супермаркетів у західних областях та на півдні країни, створюючи чималу кількість конче необхідних сьогодні нових робочих місць і забезпечуючи українців якісними продуктами та товарами першої необхідності за максимально доступними цінами. Вартість продукції у дискаунтерах «АТБ» може здивувати того, хто вперше завітав до магазину мережі – вона є нижчою за середньоринкову на 10–15%. Якщо ж купувати  товари власного виробництва та власного імпорту, то економія становитиме 30% та навіть більше. Компанія формує такі низькі ціни вже понад чверть сторіччя.

Новий супермаркет «АТБ» у Чернівцях став двадцять першим серед тих, що прийняли клієнтів з початку цього року на заході країни.

«Пріоритетом розвитку групи компаній «АТБ» у поточному році залишається нарощування присутності компанії в західних і південних регіонах України, а також продовження роботи з оновлення торговельних об’єктів», – розповів Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Аби ми з вами мали змогу цілодобово купувати свіжі та якісні продукти, в тому числі й у Запоріжжі, докладає чималих зусиль міцна родина працівників «АТБ» – понад 60 тисяч осіб. Власний вантажний автопарк мережі кожного місяця долає величезну загальну відстань – п’ять мільйонів кілометрів. Це начебто більш як 120 разів обігнути нашу планету по екватору!

 

 

 

 

spot_img
Важливо
Схожі новини