Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Як розпочати нове життя у Запоріжжі після повернення з фронту

Можливість розпочати нове життя тим, хто повернувся з фронту  на Донбасі, надає багаторічний лідер вітчизняної галузі ритейлу – «АТБ».

248

Компанія вже більш як 25 років дотримується стратегії соціально орієнтованого та патріотичного бізнесу.

Бойові дії на Донбасі не обійшли стороною міцну родину працівників «АТБ». За два перші роки, що були найбільш активною фазою війни, на захист української незалежності стали 765 співробітників різних підприємств «АТБ», у тому числі й мешканці Запоріжжя. Шестеро героїв отримали поранення, десять заплатили за нашу свободу та безпеку власним життям.

Сьогодні є багато мужніх хлопців, які після служби повернулися на своє робоче місце в супермаркет «АТБ» і продовжують  будувати успішну кар’єру.

Як розпочати нове життя у Запоріжжі після повернення з фронту

Серед них Олексій Пономарчук.  Він отримав нелегкий бойовий досвід на Донбасі, а зараз повернувся додому.  Олексій уже став заступником керівника супермаркету.

«Я починав працювати на посаді охоронця. Практика показала,  що в «АТБ» перед тобою відчинені всі двері – компанія ефективно розвиває кадровий потенціал, інвестує в наші знання. За шість років роботи я двічі безкоштовно навчався в учбових центрах компанії. Спочатку перейшов у продавці, потім став товарознавцем. Сьогодні працюю заступником керівника супермаркету», – розповів Олексій Пономарчук.

Численні підприємства корпорації забезпечують стабільною роботою, пропонуючи гідну зарплату, понад 60 тисяч громадян країни, серед яких  і мешканці нашого Запоріжжя. 1039 дискаунтерів національної торговельної мережі «АТБ» цілодобово працюють у 264 населених пунктах 23 областей України. Кожного дня вони приймають понад три з половиною мільйони клієнтів. Тут завжди можна купити якісні продукти і товари першої необхідності за цінами, які на 10–15% нижчі за середньоринкові.

Тим, хто повернувся з фронту, компанія допомагає адаптуватися до життя без зброї та вибухів: отримати безкоштовну освіту, побудувати кар’єру у великій команді лідерів. Улюблена робота та підтримка оточення – це те, що  необхідно українським героям.

«Особисто для мене важливо, що в «АТБ» розуміють: головний ресурс бізнесу ­– люди! Це віддані своїй справі співробітники, які прагнуть розвиватися, підніматися кар’єрними сходами, – поділився Олексій Пономарчук. – Будь-хто з нас, якщо бажає,  може реалізувати власний потенціал. Зверніть увагу: в «АТБ» нерідко можна зустріти дуже молодих людей, які займають відповідальні посади і навіть керують магазинами».

Загалом понад 85% керівників підрозділів «АТБ» починали кар’єру з посад рядових співробітників. Це  легко пояснити: кадрова політика компанії спрямована на системний розвиток людського капіталу. Усі співробітники «АТБ», які займають керівні посади, отримали професійну освіту в учбових центрах компанії.  Таких освітніх закладів «АТБ» сьогодні чотири: в Києві, Одесі, Львові та сусідньому з нами Дніпрі.

Окрім того, «АТБ», створюючи робочі місця, системно допомагає боротися з безробіттям у багатьох регіонах, а також підтримує українську армію. Тільки протягом останніх трьох років корпорація «АТБ» передала понад 20 мільйонів гривень для допомоги військовикам,  родинам воїнів АТО/ООС, вимушеним переселенцям. Є чимало прикладів, коли після повернення із зони бойових дій наші хлопці працевлаштувалися в численних підрозділах «АТБ». Саме робота допомогла їм реалізувати себе, не опустити руки, знайти своє місце в мирному житті.