Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

Бюджетна відпустка біля моря: на чому можна відчутно зекономити у подорожі

Що може бути кращим для подолання стресу за літній відпочинок біля моря.

333

На жаль, зважаючи на низьку платоспроможність населення, дозволити собі розкішні закордонні курорти можуть далеко не всі запоріжці. Проте альтернатива є. Наприклад, можна вирушити відпочивати на вітчизняні чорноморські чи азовські пляжі. Під час бюджетного морського відпочинку чудовим помічником стане «АТБ». Лідер української галузі торгівлі подбав про якісне та недороге харчування  для українських курортників,  адже саме воно завжди було однією з основних статей витрат. Унікальний національний дискаунтер, заснований на європейському досвіді, вже шість років поспіль системно освоює південні області України – відкриває нові комфортні дискаунтери в приморських містах і селищах,  продовжує розвивати найпотужнішу в країні сучасну логістичну інфраструктуру. Компанія «АТБ-Маркет» збудувала близько десяти сучасних складських центрів європейського зразка, володіє величезним вантажним автопарком. Машини, які кожного дня везуть свіжі товари в супермаркети «АТБ», протягом лише одного місяця долають більше ніж п’ять мільйонів кілометрів!

Чимала мапа присутності торговельних представництв «АТБ» динамічно розширюється в приморському регіоні. Останніми роками до неї додалися добре відомі багатьом українським курортникам міста: Білгород-Дністровський, Арциз, Ізмаїл, Южне, Рені, Чорноморськ, Балта, Подільськ, Кілія, Великий Дальник, а також село Крижанівка та ін.

З 2013 року корпорація «АТБ» відкрила на півдні країни 111 супермаркетів.  Зараз у 260 населених пунктах, включаючи й Запоріжжя, цілодобово працюють 1023 таких дискаунтери.  Купувати якісні продукти за доступними цінами можуть жителі двадцяти трьох областей України.

Компанія нарощує свій товарообіг: у І кварталі 2019 р. він становив 28,3 мільярда гривень,  зростання порівняно з аналогічним періодом минулого року – 22 відсотки. Також в супермаркетах мережі «АТБ» зафіксовано й 13-відсоткове збільшення так званого середнього чека (розраховується діленням суми отриманих коштів на кількість покупок).

Поширенню практики морського відпочинку в Україні сприяє швидкий розвиток інфраструктури курортних селищ і міст. Для цього докладає чималих зусиль  і «АТБ»:  це й сплата податків, і відкриття нових дискаунтерів, і підтримка соціальних проектів тощо.

Та однією з головних переваг відпочинку на батьківщині вважають  його невисоку вартість, тому  останніми роками чисельність так званих внутрішніх українських курортників збільшилася в декілька разів. Значно заощадити кошти сімейного бюджету під час  подорожі до моря допомагає «АТБ» –  найбільша торговельна мережа країни. У таких популярних серед відпочивальників  містах, як Бердянськ, Генічеськ, Приморськ, Скадовськ, Очаків, Херсон, Одеса, можна побачити добре знайомі запоріжцям супермаркети «АТБ». Отже,  є  можливість купити свіжі продукти харчування та якісні товари першої необхідності за цінами,  які на 10–15 відсотків нижчі за середньоринкові. Якщо ж прихопити з собою на море свою дисконтну картку «АТБ», то можна заощадити до 40% і навіть більше!  У супермаркетах мережі діє вигідна бонусна програма,  акційні пропозиції також не рідкість.

Асортимент магазинів «АТБ» сьогодні перевищує 3,5 тисячі найменувань, а понад 900 позицій представлені товарами власних торгових марок і власним імпортом.  Причому охоплені всі цінові категорії: преміальний сегмент пропонує ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс – ТМ «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія», найбільш економний (бюджетний) – ТМ «Розумний вибір». Отже, кожен із нас знайде на поличках дискаунтерів «АТБ»  якісні продукти на свій смак і виходячи з фінансових можливостей.  У цьому на особистому прикладі вже переконалися понад три з половиною мільйони постійних клієнтів, які щодня купують продукти в супермаркетах «АТБ», у тому числі й у нашому місті козацької слави.

Автор: Миколай Берег