Запорожский супермаркет провёл масштабную проверку продукции после жалобы в социальной сети (ФОТО)

Ранее мы писали о том, что запорожанке не повезло с покупкой консервированной продукции в одном из местных супермаркетов. Так, в «Сильпо», что на Хортицком Шоссе, девушка купила банку лечо с плесенью.

По словам покупательницы, она не вернула покупку из-за отсутствия чека. Тем не менее, на материал отреагировали представители супермаркета, и принесли девушке свои извинения, а также предложили вернуть деньги в официальном письме, которое размещаем ниже.

Доброго дня!

Нам дуже шкода, що із гостем нашого магазину сталася подібна ситуація. Ми приносимо свої найщиріші вибачення. Запевняємо, що безпека та здоров’я наших гостей – головний пріоритет мережі супермаркетів «Сільпо».

Після публікації цієї інформації у соціальній мережі ми перевірили усі банки цієї ж партії – невідповідності не виявили. Усі терміни придатності та умови зберігання дотримано. Ймовірно, цілісність банки було порушено під час транспортування та відбулася її розгерметизація, через яку і з’явилася пліснява.

Ми візьмемо на посилений контроль факт розгерметизації та докладемо максимум зусиль для запобігання подібних ситуацій у подальшому.

Запрошуємо гостю відвідати магазин “Сільпо”, аби повернути кошти.

Если же с вами приключилась такая неприятность, никогда не бойтесь отстоять своё право на качественную продукцию, независимо от того, выкинули вы чек или нет. Ответственный продавец обязан рассмотреть вашу жалобу.

spot_img
Важливо
Схожі новини