Новости Запорожья. Новости политики, общество, криминал

У Запоріжжі поліцейські врятували літню жінку (ВІДЕО)

141

Напередодні, отримавши виклик «кричить людина про допомогу», інспектори миттєво прибули на місце.

Екіпаж зустріла стурбована заявниця, яка повідомила, що її 83-річна сусідка, з третього поверху, стукає у двері та просить про допомогу. Ймовірно, старенька впала та не в змозі підвестися, тому найменші зволікання могли призвести до трагедії.

Через сусідський балкон четвертого поверху патрульний потрапив у помешкання, де виявив господиню котра лежала на підлозі. Медики, які оглянули бабусю повідомили, що дивом вона не отримала серйозних ушкоджень. Також лікар повідомив, що бабуся пролежала дві доби та без сторонньої допомоги жіночка не змогла б відчинити двері.

Патрульні врятували 83-річну жінку

Надавати допомогу людям, які потрапили в біду – звична справа для патрульних. От і напередодні, отримавши виклик «кричить людина про допомогу», інспектори миттєво прибули на місце.Екіпаж зустріла стурбована заявниця, яка повідомила, що її 83-річна сусідка, з третього поверху, стукає у двері та просить про допомогу. Ймовірно, старенька впала та не в змозі підвестися, тому найменші зволікання могли призвести до трагедії.Через сусідський балкон четвертого поверху патрульний потрапив у помешкання, де виявив господиню котра лежала на підлозі. Медики, які оглянули бабусю повідомили, що дивом вона не отримала серйозних ушкоджень. Також лікар повідомив, що бабуся пролежала дві доби та без сторонньої допомоги жіночка не змогла б відчинити двері.Якщо порятунок людей – ваше покликання – ласкаво просимо до нашої команди! Заповнюйте анкету за посиланням: http://anketa.patrol.police.gov.ua/ та долучайтесь до нашої родини!

Posted by Патрульна поліція Запорізької області on Monday, July 8, 2019