Вчимось економити: з чого складається вартість товару

Мільйони громадян України хочуть купувати якісні харчі й при цьому економити  кошти.

На жаль, «корисні» поради із соцмереж,  як правило, не надто допомагають.  Проте є доступний спосіб позбутися цього клопоту:  у 259 містах України, зокрема й у Запоріжжі, працюють 1015 супермаркетів «АТБ» – найбільшої за багатьма параметрами національної торговельної мережі.

Багаторічний лідер галузі ритейлу розробив унікальний для вітчизняного ринку механізм формування невисоких цін без втрати якості. Дискаунтери «АТБ» щодня пропонують більш як 3,5 мільйонам клієнтів свіжі продукти та якісні товари за цінами, які на 10–15% нижчі за середньоринкові. Асортимент цих супермаркетів зараз становить понад 3,5 тисячі найменувань, а більш ніж 900 товарних позицій представлено товарами власних торгових марок.  Вони не поступаються  за якістю аналогам від відомих брендів, а от коштують такі товари до 30% дешевше.  Справа у тім, що компанія-виробник у даному випадку не додає до ціни ті кошти, які зазвичай витрачають на рекламу та  промоакції.  У цьому немає  потреби – продукція й без того отримає солідний ринок збуту: супермаркети «АТБ» цілодобово працюють у 22 областях України, у тому числі й у Запорізькій.

Мережа має декілька  власних торгових  марок у всіх цінових категоріях. Весь асортимент магазинів мережі «АТБ» відповідає найвищим європейським стандартам якості та безпеки. Аби досягти цього, компанія створила власний відділ контролю якості, який систематично проводить  перевірки. З полиць магазинів щомісяця відбирають понад тисячу одиниць товарів та відправляють на дослідження до лабораторій. Фахівці ретельно  вивчають фізико-хімічні та мікробіологічні показники зразків, перевіряють дотримання сучасних стандартів безпеки.

Вчимось економити: з чого складається вартість товару

За європейським нормативом щомісяця в «АТБ» проходять перевірку товари першої групи – швидкопсувні продукти та дитяче харчування.  Ретельна перевірка усіх інших продуктів (друга товарна група) відбувається  щокварталу. Промислові товари (третя група) у мережі «АТБ» тестують кожного півріччя. Раз на рік компанія влаштовує аудит якості у постачальників та виробників.

«Особливу увагу приділяємо  дотриманню вимог до якості та безпеки сировини, кінцевої продукції, екологічним аспектам виробництва, питанням охорони праці, менеджменту всіх рівнів роботи компанії», – розповідає керівник відділу контролю якості продукції ТОВ «АТБ-Маркет» Рита Печериця.

Компанія володіє найбільшою в країні сучасною логістичною інфраструктурою: збудувала вже близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка, має чималий власний вантажний автопарк.  Завдяки цьому свіжі продукти до супермаркетів по всій Україні  доставляють у чітко визначені терміни та з дотриманням належних умов зберігання.

Від заснування компанія «АТБ-Маркет» вирішила працювати з виробниками лише напряму.  Відмова від послуг посередників помітно впливає на вартість товарів. На цінниках у супермаркетах мережі «АТБ» ми бачимо так звану першу ціну. У ній немає надбавок виробника, відсотків  посередників, витрат на зберігання та перевезення тощо.

Вдале поєднання формату дискаунтера із сучасними європейськими принципами ефективного ведення бізнесу та оптимальним використанням власних потужностей дозволяє компанії «АТБ-Маркет»  бути галузевим лідером за товарообігом, кількістю магазинів, обсягами сплати податків тощо. Та головне –  компанія забезпечує  мільйони українців свіжими продуктами.

spot_img
Важливо
Схожі новини