За Хортицей следят квадрокоптеры (ФОТО)

Снег сделал запорожский остров уязвимым для браконьеров.

Хортицу сняли с высоты птичьего полета. Как сообщили на своей странице в Фейсбуке работники заповедника, выпавший снег делает остров не только сказочно красивым, но и уязвимым для браконьеров:

На Хортицю нарешті прийшла справжня зима. Випавший сніг не лише ускладнив добування корму тваринам на острові, але й зробив їх більш вразливими для браконьєрів. З метою попередження фактів незаконного полювання на території о. Хортиця працівники сектору охорони природи Національного заповідника «Хортиця» активно долучаються до рейдів по охороні тваринного світу та використовують під час рейдів сучасний квадрокоптер.

За Хортицей следят квадрокоптеры (ФОТО)

Квадрокоптер, придбаний завдяки фінансуванню з обласного екологічного фонду, дозволяє за короткий час облетіти практично весь острів. З його допомогою можливо виявити та здійснити фото та відеофіксацію порушень режиму заповідника, що можуть нести загрозу для тваринного світу о. Хортиця. Так взимку фіксуються з’їзди автотранспортом з автошляхів з твердим покриттям. У разі отримання сигналів про можливе полювання на території заповідника обліт території дозволяє оперативно виявити місцезнаходження порушників та вжити заходів по їх затриманню.

За Хортицей следят квадрокоптеры (ФОТО)

Источник: Заноза

spot_img
Важливо
Схожі новини